TeenMom - czyli o życiu nastoletniej matki

Testowanie

Blogosfera Canpol Babies

Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

canpol babies recenzja.jpg

Jeśli chodzi o blogosferę, daje ona możliwość przetestowania przeróżnych produktów. Rozpoczynając od ciąży, poprzez poród i kończąc na pielęgnacji i żywieniu maluszka. Wszechstronność tej marki jest tak ogromna, że znalazłoby się tam chyba wszystko. Po zgłoszeniu swojego bloga, można otrzymać zestaw do testów bądź zorganizowania u siebie konkursu. Jako, że jestem już kilka miesięcy po porodzie postanowiłam powalczyć o nagrody dla Was, przyszłych mam! 

 

Jeśli spojrzycie na wpis bodajże z maja zobaczycie, że taką samą wyprawkę miałam dla Siebie. Laktator, wkłady jednorazowe oraz wkładki laktacyjne - wszystko sprawowało się na plus!

Chcecie taki konkurs? Obiecuję, że będzie przyjemny! A tymczasem zaglądnijcie do Canpola i poczytajcie o blogosferze, być może i Was coś zainteresuje! 

google plus KLIK!